222031-bursa-da-alisveris-merkezinde-yangin-5abc6bce38b58

Bursa’da alışveriş merkezinde yangın

Osmangazi’de bulunan bir alışveriş merkezinde çıkan yangın iki mağazada hasara yol açtı. Alınan bilgiye göre, merkez Osmangazi ilçesindeki alışveriş merkezinde zeminin 3 kat aşağısında tekstil ürünlerinin satıldığı bir mağazada henüz belirlenemeyen nedenle yangın çıktı. Alışveriş merkezi görevlilerinin durumu bildirmesi üzerine… devam »

222029-bursa-da-bir-ev-ve-iki-is-yeri-yandi-5abc41a31c0aa

Bursa’da bir ev ve iki iş yeri yandı

Bursa’nın merkez Yıldırım ilçesinde çıkan yangında aynı binada bulunan bir ev ve iki iş yeri kullanılamaz hale geldi. Alınan bilgiye göre, Yıldırım Mahallesi’nde bir ev, lokanta ve oto tamirhanesinin yer aldığı iki katlı binada henüz belirlenemeyen nedenle yangın çıktı. Vatandaşların… devam »

222031-bursa-da-alisveris-merkezinde-yangin-5abc6bce38b58

Bursa’da alışveriş merkezinde yangın

Bursa’nın Osmangazi ilçesinde bir alışveriş merkezinde çıkan yangın iki mağazada hasara yol açtı. Bursa’da bir alışveriş merkezinde çıkan yangın hasara neden oldu. Alınan bilgiye göre, merkez Osmangazi ilçesindeki alışveriş merkezinde zeminin 3 kat aşağısında tekstil ürünlerinin satıldığı bir mağazada henüz… devam »

221184-bursa-da-kultur-merkezinde-yangin-5ab507ad37dbc

Bursa’da kültür merkezinde yangın

Bursa’nın Mudanya ilçesinde kiliseden kültür merkezine dönüştürülen tarihi yapıda çıkan yangın korkuya sebep oldu. Edinilen bilgiye göre, Mütareke Mahallesi’nde bulunan ve geçmiş dönemlerde Mudanya’da yaşayan Ortodoks Rumların en önemli, en büyük kilisesi olan, günümüzde ise Uğur Mumcu Kültür Merkezi olarak… devam »

219469-bursa-da-can-pazari-5aa6abe42ba24

Bursa’da can pazarı

Bursa’da sal sefasında mahsur kalan 5 kişi itfaiye ekiplerinin nefes kesen operasyonuyla kurtarıldı. Edinilen bilgiye göre olay, akşam saatlerinde merkez Osmangazi ilçesinde Mihraplı Parkı’nda meydana geldi. Havaların ısınmasını fırsat bilen 5 kişi, kiralık salla sefa sürmek istedi. Su seviyesinin yetersiz… devam »

218772-bursa-da-feci-kaza-olu-ve-yarali-var-5a9f659065b60

Bursa’da feci kaza! Ölü ve yaralı var

Bursa Orhangazi-İznik karayolu Keramet altında meydana gelen trafik kazasında bir minibüs ile soya yüklü bir TIR çarpıştı. Kazada hurdaya dönen minibüsün sürücü hayatını kaybederken, tır sürücüsü yaralandı. Orhangazi-İznik Karayolu Keramet altında meydana gelen trafik kazasında 1 kişi öldü 1 kişi… devam »

138982

Bursa’da alkollü genç tartıştığı annesinin evini yaktı

Bursa’da alkollü olan Suat B. (31) aynı evde yaşadığı annesi ile tartıştıktan sonra evi yakarak kaçtı. Olay, Bursa’nın Merkez Nilüfer İlçesi Özlüce mahallesinde meydana geldi. İddiaya göre alkollü olan Suat Bayraz (31) akşam saatlerinde annesi Muazzez Bayraz ile tartıştı. Tartışmanın… devam »