BÜYÜKŞEHİR’DE DOSTLUK KAZANDI

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ PERSONELİNE YÖNELİK DÜZENLENEN ‘MASA TENİSİ TURNUVASI’NI 1. TAMAMLAYAN BURULAŞ ÇALIŞANI EROL KEYFOĞLU, ŞAMİYONLUK SEVİNCİNİ DE ÇALIŞMA ARKADAŞLARIYLA PAYLAŞTI.
30 NİSAN 2012

BASIN BÜLTENİ

BÜYÜKŞEHİR’DE DOSTLUK KAZANDI
– BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ PERSONELİNE YÖNELİK DÜZENLENEN ‘MASA TENİSİ TURNUVASI’NI 1. TAMAMLAYAN BURULAŞ ÇALIŞANI EROL KEYFOĞLU, ŞAMİYONLUK SEVİNCİNİ DE ÇALIŞMA ARKADAŞLARIYLA PAYLAŞTI.

BURSA – Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından personele yönelik olarak gerçekleştirilen masa tenisi turnuvasında BURULAŞ çalışanlarından Erol Keyfoğlu şampiyon oldu.
Büyükşehir Belediyespor Kulübü’nün Acemler’deki masa tenisi salonunda 16 – 27 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirilen turnuva, heyecanlı müsabakalara sahne oldu. Çalışma saatleri dışında bir araya gelen Büyükşehir Belediyesi ve bağlı şirketlerin personeli, bir yandan yarışma heyecanını yaşarken aynı zamanda iş stresini de atma şansını yakaladı. Masa tenisine gönül veren 25 kişinin katıldığı turnuvanın final maçında BURULAŞ personeli Erol Keyfoğlu ile BUSKİ personeli Kadir Ersan karşılaştı. Maçı 3 – 0’lık skoru kazanan Keyfoğlu, turnuvanın da şampiyonu oldu. Kadir Ersan’ın 2.’liğe hak kazandığı turnuvada BURULAŞ’tan Nihat Rodoplu 3. ve Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı çalışanlarından Mehmet Dönemci de 4. oldu. Dereceye giren sporculara kupa ve ödülleri de törenle verildi. Büyükşehir Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığı İdari İşler Şube Müdürü İbrahim Karaman ile Büyükşehir Belediyespor Kulübü Müdürü Taha Başparmak, sporculara ödüllerini vererek tebrik etti. Başparmak, turnuvayı çalışanları iş stresinden uzaklaştırmak amacıyla düzenlediklerini belirterek, “Büyükşehir Belediyesi ve bağlı şirketlerde görev yapan tüm arkadaşlarımızı sporla buluşturmayı, biraz olsun iş stresinden uzaklaştırmayı ve keyifli zaman geçirtmeyi hedefledik” diye konuştu.
Ödül töreninde, dereceye giren sporcular da başarının haklı gururunu hep birlikte yaşadı.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ