DAİRE BAŞKANIMIZ DOĞAN KAHRAMANLARLA İFTAR AÇTI

İtfaiye Daire Başkanımız Orhan DOĞAN ve Şube Müdürümüz Özcan BAYRAK Demirtaş İtfaiye Grubunda görev yapan ateş savaşçılarıyla birlikte iftar açtı. Demirtaş İtfaiye Amiri Taner BAYKAL, “Grubumuzu ziyaret edip, bizlerle beraber iftar açıp onurlandırdıkları için Daire Başkanımıza ve Şube Müdürümüze, arkadaşlarım ve şahsım adına çok teşekkür ediyorum” dedi.

İtfaiye Daire Başkanı Orhan DOĞAN, “Fırsat buldukça Ramazan Ayının manevi havasını personelimizle yaşamak için, her yıl farklı istasyonlara ziyaretlerde bulunup, kahraman itfaiyeci arkadaşlarımla iftar açtık. Bunu geleneksel hale getirdik. İftar ziyaretlerimiz önümüzdeki yıllarda da devam edecek” dedi.

İstanbul İtfaiye Amirinin de misafir olduğu iftar sofrasında Sayın DOĞAN, geçmiş yıllarda bir Ramazan anısını paylaştı. “2003 yıllında bir Ramazan gününde görev yaptığımız Zafer İtfaiyesinde, iftar için yemeklerimiz önümüzde kulağımız ezan sesinde iken, iftara 5 dakika kala büyük bir fabrika yangını ihbarı üzerine derhal olay yerine ulaştık ve yangına sıktığımız suyla orucumuzu açmıştık” dedi.

İdarecilerimiz tüm personele yangınlarda başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür ederek Demirtaş İstasyonundan ayrıldılar.