İTFAİYE FUTBOL TURNUVASI

21-02-2013

A Grubu Şampiyon

 

21-10-2006 Tarih ve 26326 sayılı Belediye İtfaiye Yönetmeliğimizin 33. maddesinde İtfaiye personelinin fiziki niteliklerinin hazırlanan spor programları ile destekleneceği, İtfaiye personeline kültür, fizik çalışmaları, atletizm, aletli sporlar mukavemet ve denge sporları ile uygun görülecek diğer mesleki spor faaliyetleri yaptırılarak iş verimliliklerinin arttırılacağı belirtilmiştir.

Yukarıda bahsedilen yönetmelik gereği Futbol Turnuvası düzenlenmesi için Daire Başkanlığımızca BURFAŞ A.Ş. tan Halı saha tesisi talebinde bulunulmuş olup,

Haftanın Pazartesi, Perşembe ve Cumartesi günleri 18.00 – 19.00 saatleri arasında 12 gün süre ile Şoför Ahmet KAÇIRAL’ın gözetiminde Müdahale Şube Müdürlüğümüzden A-B-C Gruplarından 3 Takım, Yangın Önlem Şube Müdürlüğümüzden 1 Takım olmak üzere 4 Takım ile Futbol Turnuvası düzenlenmiştir.

4 Takımda büyük bir özveri ve centilmenlik içerisinde mücadelesini vermiş olup, en son final, Müdahale Şube Müdürlüğümüzden A-B Grupları arasında 16.02.2013 tarihinde oynanan maçta    A Grubu, B Grubunu  9  –3 yenerek turnuvanın şampiyonu olmuştur.

Müsabakanın bitiminde Şampiyon olan A Grubu takımına Daire Başkanımız Sayın Orhan DOĞAN adına Müdahale Şube Müdürü Özcan BAYRAK tarafından Şampiyonluk Kupası verilmiştir.